Nová okna od Internormu KF 520
Až o třetinu užší rám s maximálním podílem skla: Nová generace oken z Traunu určuje evropská designová měřítka

Okna KF 520 od Internormu jsou novou hvězdou v sortimentu oken! Inovativní vývojáři evropské jedničky na trhu s okny dokazují novou generací oken, že jsou tím, kdo určuje směr v oblasti inovací a designu. Maximální podíl skla u nové generace oken je umožněn až o třetinu užší pohledovou výškou rámu a křídla. Okny tak může pronikat ještě více světla. V KF 520 se snoubí design, estetické charakteristiky a komfort a společně dávají vzniknout zcela nové dimenzi oken. Z interiérové strany nejsou vidět zasklívací lišty ani kování, exteriérová strana vypadá jako u pevného zasklení. Kromě toho je inovativní a puristický design oken podtrhován unikátním závorováním: namísto vystouplých závorovacích čepů používá Internorm integrované závorovací klapky. Internorm tak nabízí svými okny KF 520 nejelegantnější plastová okna v daném sortimentu a určuje nová evropská měřítka ve výrobě oken.

Prémiová okna KF 520: Komfort, design a bezpečí

U oken KF 520 nelze okenní křídlo díky jeho skleněnému vzhledu z vnější strany odlišit od pevného zasklení, dá se však znatelně jednoduše a komfortně otvírat. Rám je možné navíc až ze tří stran začistit pod omítku, čímž se stává optický efekt ještě výraznější. Vynikající izolace skla navíc zajišťuje vyšší energetickou účinnost a snižuje emise CO2 až o jedenáct procent, což je pozitivní stejnou měrou pro životní prostředí jako pro snižování nákladů na vytápění. 

Nově: Prémiový povlak skla ECLAZ® ve standardu pro příjemné klima v místnosti
Řada studií dokládá, že denní světlo má mnoho pozitivních účinků: Podporuje výkonnost, zlepšuje obranyschopnost, zvyšuje produkci hormonů ovlivňujících naši náladu a dodává energii lidem i budovám. KF 520 zajišťuje díky velkému podílu skla co možná největší přísun denního světla do interiérů. U oken KF 520 je prémiový povlak skla ECLAZ® navíc zahrnut již ve standardu. Tento bezplatný upgrade zajišťuje, že sklem prochází větší množství modré složky světelného spektra, a do místností tak pronikne až o deset procent víc denního světla. Povlak skla je navíc extrémně propustný pro světlo, i když se použije u trojskla. V interiéru vytváří prosvětlenou atmosféru při současném zachování vynikajícího výhledu ven.